wyszukiwanie zaawansowane
Kontakt
  • E-mail:ngk@e-ngk.pl
  • Telefon732-671-616
  • Kontakt telefonicznyponiedziałek-piątek 8.00 - 17.00
    w soboty 8.00 - 13.00
Statystyka
  • Sklep odwiedziło: 946733 klientów
Cennik wysyłek
KURIER: 25zł


KURIER POBRANIE: 29zł


PACZKOMAT: 22zł


UWAGA !!!

Wysyłamy także za granicę kraju, po uprzednim ustaleniu kosztów przesyłki.
Systemy płatności
  • Przelewy24

Zwrot towaru

1. W ciągu 14 dni od otrzymania nabytej rzeczy Sprzedający zwróci Kupującemu wszystkie otrzymane od Niego płatności, w tym koszty dostarczenia towaru w terminie 14 dni od dnia otrzymania oświadczenia Kupującego o odstąpieniu od umowy, jednak nie wcześniej niż do chwili otrzymania towaru z powrotem lub dostarczenia przez Kupującego dowodu jej odesłania, w zależności, które zdarzenie nastąpi wcześniej.
 

2. Jeśli Kupujący wybierze inny niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia towaru oferowany przez Sprzedającego , Sprzedający nie jest zobowiązany do zwrotu poniesionych przez Kupującego dodatkowych kosztów. Kupujący ma obowiązek zwrócić towar Sprzedającemu lub przekazać ją osobie upoważnionej przez Sprzedającego do odbioru niezwłocznie, jednak nie póżniej niż 14 dni od dnia, w którym odstąpił od umowy, chyba, że Sprzedający zaproponował wyraŸnie, że sam odbierze towar. Do zachowania terminu wystarczy odesłanie towaru przed jego upływem.
 

3. Zwrot płatności zostanie dokonany przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Kupującego użyte w pierwotnej transakcji, chyba, że Kupujący zgodził się na wyraŸnie na inne rozwiązanie. W każdym przypadku Kupujący nie ponosi żadnych opłat w związku z tym zwrotem.
 

4. Sprzedający prześle Kupującemu niezwłocznie na trwałym nośniku potwierdzenie otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umów.
 

5. Zwracany towar nie może być montowany ani w żaden sposób uszkodzony, ale zapakowany w oryginalne, niezniszczone opakowanie z dołączonym dowodem zakupu. Artykuły zwrócone w terminie póŸźniejszym niż 14 dni lub uszkodzone nie będą przyjmowane.
 

6. Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy Kupujący musi złożyć jednoznaczne oświadczenie woli i wysłać je pocztą, faksem lub na adres e-mail: ngk@e-ngk.pl. Przesyłkę należy nadać na adres siedziby Sprzedającego z dopiskiem „ZWROT TOWARU – SKLEP E-NGK.PL”.
 

7. Kupujący może skorzystać ze wzoru odstąpienia od umowy, podanego poniżej.

Wzór oświadczenia o odstąpieniu od umowy (oświadczenie to należy wypełnić i odesłać tylko w przypadku chęci odstąpienia od umowy):

 

[adres sprzedającego]

Ja [imię, nazwisko kupującego] niniejszym informuję o moim odstąpieniu od umowy sprzedaży następujących rzeczy: [nazwy kupionych przedmiotów], numery zamówienia [numery] .

Data zawarcia umowy to [data], data odbioru przedmiotów [data] .

Imię i nazwisko: [imię i nazwisko kupującego].

Adres: [adres kupującego].

Data: [data odstąpienia od umowy].

Podpis: [tylko jeżeli formularz jest wysyłany w wersji papierowej].


Przejdź do strony głównej

Znaki towarowe i graficzne umieszczone na stronie e-ngk.pl są własnością odpowiednich firm i/lub instytucji oraz zostały użyte jedynie w celach informacyjnych.
Copyright © 2019 motolargo